Kit Harington (Jon Snow) Game of Thrones 6.Sezon 2.Bölüm yanıtı !

Kit Harington (Jon Snow) Game of Thrones 6.Sezon 2.Bölüm yanıtı !

Uyarı: Bu yazı Game of Thrones 6.Sezon, 2.Bölüm ile ilgili spoiler içerebilir. Bölüm izlemediyseniz bu yazıyı okumamanızı öneriyorum.

Game of Thrones dizisinin favori karakteri Jon Snow (Kit Harington) 6.Sezon 2.Bölüm ile ilgili tepkileri yanıtladı.

Game of Thrones başarılı aktörü ve büyük yalancısı Kit Harington, Entertainment Weekly ile en iyi/kötü tutulmuş sırrı açıkladı: Jon Snow ‘un kaderi

10 ay boyunca gerçeği hayranlarından sakladığı için üzgün olduğunu söyleyen Harington, çok özenli davranmasına rağmen internette dolaşan teoriler (Wimbledon 2015 ‘te saçının hala uzun olması) yüzünden yorucu zamanlar yaşamıştı.

Pazar günü yayınlanan “Home” bölümünde, Jon Snow ‘ın yaşadığının ortaya çıkması ile Harington sonunda gerçeği itiraf etti.

İlk Kelimesi: “Üzgünüm”

“Jon Snow öldüğünde insanların üzülmesine sevindim” diyen Harington, “Sanırım en büyük korkum insanların önemsemeyecek olduklarıydı. Veya sadece “İyi, Jon Snow öldü” diyebilirlerdi. Fakat görünen o ki Kızıl Düğün bölümündeki gibi kederliydi.”

İnternette dolaşan ve Jon Snow için olan üzüntüye bakarsak “Keder” kelimesi biraz hafif kalıyor sanırım. Fakat özürünü kabul ediyoruz.

Tabii bir daha tekrarı olmamak kaydı ile. Çünkü “Kuzey unutmaz”.

Şuradan alıntıdır.

Game of Thrones 6.Sezon 3.Bölüm Fragmanı yayınlandı !

Jon Snow öldü mü ?,  Jon Snow yaşıyor mu ?, Game of Thrones 6. Sezon 2. Bölüm, 6. Sezon 2. Bölüm Jon Snow, 6. Sezon 2. Bölüm spoiler

Beğenebilecekleriniz Bu yazarın diğer yazıları

Leave A Reply

Your email address will not be published.