George R. R. Martin Sizi Öldürmek İstiyor

George R. R. Martin

George R. R. Martin 20,000 $ ‘a Sizi Öldürmek İstiyor

Diziyi izleyip dizinin yaratıcısı olan George R. R. Martin ‘i tanımayan yoktur herhale. Başlığı okuyunca da “Hadi canım! 20.000 $ ‘ım olacak ölmek için harcayacağım” demişsinizdir elbet. Çünkü ben böyle söylemiştim haberi okuyunca. Muhtemelen bunun sebebi nerdeyse 1.000$ a bile sahip olmamamızdandır. Neyse gelelim habere, haber içeriğine göre Game of Thrones ‘un baş yöneticisi George R. R. Martin ‘in ellerinden bir seferlik korkunç ölüm bedeli size 20.000 $ ‘a patlayacak. Ölüm tabii ki sadece Roman içerisinde gerçekleşecek.

George R. R. Martin ‘in sahibi olduğu   Martin’s Prizeo crowdfunding campaign (Martin’s Prizeo Kitlesel Fonlama Kampı), vahşi kurtların yaşamını sürdürdüğü Martin ‘in evine yakın New Mexico daki Santa Fé ‘de “Vahşi Kurt Yaşam Barınağı ve Yemek Deposu” na bağışı miktarını yükselterek yardım eden kişi onurlandırılacak. Kazanan kişi bu hayali dünyada (küçük lord, alim, köylü, fahişe vs.)  olabilecek ve Kızıl Düğün hasımları tarafından dehşet verici bir ölümü tadabilecek. (Fahişe kısmı gerçekten ilginç. Bunun için para verecek kişiyi merak ediyorum.)

George R. R. Martin

 

Eğer ki elinizde 20.000 $ yok ise endişelenmeyin. Herhangi bir miktarda bağış yapan herkes hayallerimizin ve umutlarımızın katili George R. R. Martin ile barınağı gezebilir ve  helikopter turuna katılabilir. Diğer bağışçılar ise imzalanmış Westeros haritası, yazılar ve Martin ‘in kendi şapkasını alabilecek.

Martin ve eşi Parris McBride yıllardır kurtların yaşamlarını sürdürebilmesi için bağışta bulunuyor ve bağış miktarını yükseltiyor. Barınakta şimdiden 60 tan fazla Kurt ve Kurt Köpeği yuvası bulunmakta.

George R. R. Martin

 

Martin kurtlara olan aşkını bağış sayfasında şöyle açıklıyor;

Kurtlara karşı her zaman sevgi dolu oldum…. Westeros ‘taki korkunç kurtlara ve gerçek dünyadaki gerçek kurtlara. Birleşik Devletlerindeki kurtların soyları 20. yüzyılda kritik düzeyde düşüş göstermekte ve insanlar olarak birlikte yaşabildiğimiz hayatımızın önemli bir parçası olan bu görkemli yaratıkları korumak için yol buluyoruz.

All men must donate (Herkes bağışlamalı)

Bu şekilde baktığımızda aslında Martin ‘in de Starklar gibi Kurt bağımlısı olduğunu söyleyebiliriz. kim bilir belki hayallerimizin katili bu adam belki roman finalinde bize bir jest yapar 🙂

Kaynak

Beğenebilecekleriniz Bu yazarın diğer yazıları

Leave A Reply

Your email address will not be published.